Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Kariéra

Aktuálně nabízíme tyto volné pozice:

Pojišťovací poradce pro retailovou klientelu - kancelář v Humpolci.

Náplň práce:
- komunikace a jednání s klienty/pojistiteli
- vytváření nabídek, sjednávání pojištění a správa pojistných smluv
- administrativní činnosti se správou smluv
- péče o pojistný kmen

Nabízíme:
- velmi dobré mzdové ohodnocení (základní mzda + podílová složka mzdy + prémie)
- práci na hlavní pracovní poměr na plný úvazek
- zázemí stabilní společnosti
- možnost přidělení kmene klientů
- spolupráci s různými pojistiteli na trhu
- zaměstnanecké benefity (dny dovolené navíc, stravenky, příspěvky na dovolenou, životní a penzijní připojištění)
- systém vzdělávání a pravidelného školení
- přátelské pracovní prostředí
- zázemí silného partnera, jsme členy sítě Renomia Network – největší skupiny pojišťovacích makléřů v ČR

Očekáváme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- čistý trestní rejstřík
- obchodní talent
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- dobrá znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a loajalitu vůči společnosti
- praxe v oboru výhodou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na email marcela@adores.cz

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

ADORES centrum pojištění s.r.o.
Nerudova 185
Humpolec
396 01

pojisteni@adores.cz
+420 565 533 133