Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

sme nezávislá pojišťovací makléřská společnost ADORES centrum pojištění s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví na českém pojišťovacím trhu od roku 1992.


Hlavním předmětem činnosti společnosti je řešení komplexního zajištění rizik a majetku pro podnikatele i občany. Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi umíme připravit optimální řešení jeho potřeb a zároveň šetříme jeho čas i prostředky.

V makléřské společnosti ADORES pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv, jsou držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č.38/2004 o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou. Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci. 

Jsme členem Asociace českých pojišťovacích makléřů a také Komory pojišťovacích zprostředkovatelů. 

Společnost ADORES je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty ve 135 zemích světa. 

Osvědčení a certifikáty

Informace o samostatném zprostředkovateli ve smyslu zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění

Reklamační řád

Pravidla řízení střetu zájmů

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

ADORES centrum pojištění s.r.o.
Nerudova 185
Humpolec
396 01

pojisteni@adores.cz
+420 565 533 133